Rok założenia 1986

Zapraszamy do naszego punktu handlowego:

Długa 9A
58-309 Wałbrzych
tel. 074 840 05 28


Dlaczego warto?


 

Meble dziecięce

Oferujemy Państwu wykonanie mebli dziecięcych cechuj±cych się kolorystyk± i wzornictwem dopasowanym pod potrzeby klienta oraz zwiększon± wytrzymało¶ci±.

Szeroki asortyment materiałowy pozwala nam na proponowanie nowatorskich i modnych rozwi±zań.

To co wyróżnia nas w¶ród konkurencji to możliwo¶ć wygrawerowania dowolnego wzoru, imienia itp. na elemencie mebla.

Dodatkowym walorem jest wykonanie całych mebli (w przypadku łóżeczka dzięcięcego z wył±czniem szczebli pionowych) z jednego rodzaju materiału tj. płyty wiórowej laminowanej. Dzięki temu razem z łóżeczkiem dziecięcym, komod± z przewijakiem czy toaletk± klient może zamówić np. biurko czy szafę z drzwiami przesuwnymi w tym samym stylu jak pozostałe meble.


Przykładowa toaletka z wygrawerowanym motylem (motyl może być zast±piony każdym innym wzorem)


Zestaw Julia - łóżeczko + komoda z przewijakiem.

Płyta laminowana Kronopol kolor D±b palermo jasny + D±b palermo ciemny. Szczebelki wykonane z naturalnego bukowego drewna.

Cechy łóżeczka:

- regulacja wysoko¶ci spania

- szuflada na pełn± szeroko¶ć łóżeczka

- ergonomiczne kształty

- zwiększona wytrzymało¶ć (poprzeczne szczeble o grubo¶ci 36 mm, pionowe szczeble o ¶rednicy 16 mm, dłuższe ¶ruby, spód szuflady nabijany pneumatycznie)

Komoda posiada zdejmowalny przewijak. Jego konstrukcja pozwala na stabline i bezpieczne użytkowanie, natomiast po jego zdjęciu na blacie nie ma żadnych otworów po ¶rubach. Tylna czę¶ć komody to półki na cał± szeroko¶ć mebla. Istnieje możliwo¶ć rozł±czenia czę¶ci półkowej z reszt± komody.


Zestaw Hania- łóżeczko z przewijakiem + komoda

Płyta laminowana Kronopol kolor Klon Vancouver Jasny w poł±czeniu z Traw± Morsk±. Szczebelki wykonane z naturalnego bukowego drewna. Blat oraz elementy w któych osadzone s± szczebelki wykonane z pogrubionej płyty, gr. 36 mm.

Grawerka przedstawiaj±ca żyrafę wykonana na płycie laminowanej w kolorze wanilia.

Przewijak nakładany na łóżeczko dostosowany do ogólnodostępnych nieprzemakalnych podkładów. W głębi przewijaka półka oraz miejsce na akcesoria do pielęgnacji. Przedstawiona wersja ze stelażem wykonanym z płyty laminowanej (rama) oraz drewna sosnowego (poprzeczki).

Przykładowe projekty łóżek piętrowych z szaf± i biurkiem komputerowym.

Możliwa dowolna modyfikacja układu, łuków, kolorów oraz wielko¶ci zabudowy.


Powrót do strony głównej

 

Meble AD Wszelkie prawa zastrzeżone                © 2008 3w edit