Rok założenia 1986

Zapraszamy do naszego punktu handlowego:

Długa 9A
58-309 Wałbrzych
tel. 074 840 05 28


Dlaczego warto?


 

W produkcji mebli kuchennych proponujemy następuj±ce rozwi±zania:

Fronty z płyty laminowanej - atrakcyjne cenowo, występuj±ce w każdym wymiarze i dużej ofercie kolorystycznej. S± produktem wykonanym na bazie płyty wiórowej pokrytej dwustronnie papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi. Proces laminowania polega na zaprasowaniu filmu dekoracyjnego na płytę, przy jednoczesnym nadaniu struktury. Oferujemy również fronty z płyty laminowanej okute ramk± aluminiow±.

Fronty z płyty MDF - najpopularniejszy materiał, posiadaj±cy duż± rozpięto¶ć wzorów, frezów oraz kolorów. Jest to produkt drewnopochodny, powstały w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych zwi±zków ł±cz±cych i utwardzaj±cych, w warunkach wysokiego ci¶nienia i temperatury.

Fronty lakierowane - fronty pokryte lakierem, występuj±ce w olbrzymiej gamie kolorystycznej (np. RAL, ICA). Do wyboru połysk, mat lub półmat oraz np. efekt perły. Cechuj± się gładk± powierzchni± pozwalaj±c± na łatwe utrzymanie czysto¶ci.

Fronty akrylowe - fronty pokryte lakierami akrylowymi kryj±cymi. Dzięki zastosowaniu akrylu powierzchnia frontu osi±ga połysk przekraczaj±cy warto¶ć 80 Glossów. Powierzchnia frontu jest odporna na działanie promieniowania UV, a kolorystyka jest w pełni powtarzalna.

Fronty drewniane - wykonane s± z różnych gatunków drewna, materiał szlachetny. Drewno ma wyraĽny rysunek słojów i szerok± gamę naturalnych barw. To co w innych warunkach uznane jest za wadę, tutaj jest efektem naturalnych wła¶ciwo¶ci drewna. Kuchnie z frontami drewnianymi s± niepowtarzalne.

Fronty fornirowane - bazę frontu stanowi płyta mdf lub wiórowa pokryta oklein± naturaln± lub modyfikowan±. Alternatywa dla droższych frontów drewnianych. Doskonały efekt w przypadku zastosowania gatunków egzotycznych typu: zebrano, wenge, heban.

Fronty w ramce aluminiowej wypełnione różnego rodzaju szkłem - do wyboru klientów pozostaje barwa wypełnienia. W poł±czeniu z o¶wietleniem wewnętrznym fronty tworz± bardzo ciekawy efekt.

Zapraszamy do naszego salonu ekspozycyjnego przy ul. Długiej w Wałbrzychu, gdzie będziemy mogli zaproponować Państwu ciekawe kompozycje oraz aranżacje kuchene przy zastosowaniu frontów przedstawionych poniżej producentów.

www.kronopol.pl <- płyty laminowane

www.kronopol.pl aranżacja <- aranżator ukazuj±cy płyty laminowane w dużym formacie i różnym układzie

www.magura.pl <- fronty mdf, folie mat lub połysk, fronty lakierowane

www.brwmielec.pl <- fronty mdf, folie mat lub połysk

www.stolzen.com.pl <- fronty drewniane

www.drewpol.pl <- fronty drewniane

Dołożmy wszelkich starań aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.


Powrót do kategorii kuchnie

 

Meble AD Wszelkie prawa zastrzeżone                © 2008 3w edit