Rok założenia 1986

Zapraszamy do naszego punktu handlowego:

Długa 9A
58-309 Wałbrzych
tel. 074 840 05 28


Dlaczego warto?


 

Biokominki

Nowo¶ć na rynku

- Żywy ogień

- bez podł±czenia do komina

- bez zezwoleń

- modne wzornictwo

- prosty montaż


Biokominek jest niezwykle łatwy w użytkowaniu.

Do specjalnego zbiornika wystarczy wlać bioetanol- produkt pochodzenia ro¶linnego, naturalne Ľródło energii. Jest to substancja która po zapaleniu zapewni nam czyste, bezwonne spalanie w trakcie którego powstaje dwutlenek węgla w proporcjach podobnych do wydychanego przez człowieka powietrza.

Do atmosfery nie przedostaj± się szkodliwe spaliny które towarzysz± tradycyjnym kominkom, dlatego też użytkownik nie martwi się o podł±czenia do przewodów wentylacyjnych, nie musi też walczyć o pozwolenia, biokominek uwalnia nas od dymu, sadzy, przechowywania coraz droższego drewna.

Biokominek może być stosowany gdziekolwiek sobie tego zażyczymy: w pokoju dziennym, salonie, w sypialni, w biurze, hotelu, restauracji itp. Dodatkowym atutem jest możliwo¶ć zastosowania olejków zapachowych dzięki czemu uzyskamy efekt aromaterapii.

Zapraszamy do naszego studia ekspozycyjnego przy ul. Długiej gdzie mog± Państwo poznać pełn± ofertę biokominków jak również ich akcesoriów oraz sprawdzić jak funkcjonuje Biokominek.

 

Meble AD Wszelkie prawa zastrzeżone                © 2008 3w edit